Psyllium biele

1. května 2017 v 17:27 | Hiny |  Kúzlo čajov
Psyllium je stopercentná rozpustná prírodná vláknina, vznikajúca vyčistením obalu semien Skorocelu indického. Neobsahuje farbivá, konzervačné látky, ani chemické prísady.


Hlavné účinky
Krajina pôvodu
Účinky čaju TEE.SKPsyllium dokáže už po niekoľkých dňoch užívania navodiť správnu hustotu stolice a nie je návykové (je vhodné pre tehotné ženy, matky počas dojčenia a deti od 3 rokov). V tráviacom trakte zväčšuje až 40-krát svoj objem a vzniká hojivý gél. Jednoduchým zväčšením objemu (mechanickou silou ako piest) odsúva z tráviaceho traktu škodlivé splodiny.

Potencionálne jedovaté a rakovinotvorné látky sú gélom v črevách absorbované a znižuje sa tak kontakt so sliznicami v žalúdku a v črevách. Zväčšeným objemom Psyllia vzniká pocit "falošného nasýtenia" a zmenšuje sa chuť do jedla.

Vhodná na užívanie pri nadváhe a obezite. Čistí a podporuje tráviace ústrojenstvo, podporuje činnosť črevnej mikroflóry a správne vyprázdňovanie. Priaznivo ovplyvňuje hladinu cukrov, tukov a cholesterolu v krvi.
India TEE.SK
Príprava Psyllia
Priprava čaju TEE.SK2 čajové lyžičky rozmiešame v 2,5 dcl vody a ihneď vypijeme. Možno použiť aj bylinný alebo ovocný čaj, džús, ovocnú šťavu a pod. Po konzumácii ešte zapijeme dostatočným množstvom tekutín (2-3 dcl). Psyllium užívame 2-3 krát denne pol hodiny pred jedlom.
https://www.tee.sk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 14. května 2017 v 7:44 | Reagovat

NEKRÁST, NELHAT, ASKETISMUS, NENÁSILÍ, SKROMNOST, POKORA, MOUDROST, PRACOVITOST, ČISTOTA, OTEVŘENOST

Koho chléb jíme, tomu i otrocky sloužíme

Vše co lze prodat, to se zde prodává, žijeme v tržní konzumní kultuře, ve které prodáváme tělo a duši tomu kdo má zde peníze, jsme otroci dluhů a smluv. Lež je sladká a pravda je hořká, lidová moudrost je zrcadlem, do kterého se ubožáci neradi dívají, protože v tomto zrcadle spatří to, že jsou otroci toužení po; výhodách, jistotách, moci, popularitě, bohatství, autoritě, kariéře, lásce, atd. z toužení se stalo pekelné soužení a následkem je konzumace slivovice a cigaret. Nesmíš spáchat sebevraždu, protože jsi majetkem toho kdo si tě koupil, pokud spácháš sebevraždu tak ten kdo tě vlastní přijde o svoje vlastnictví, díky kterému se má on velmi dobře.

Otroctví nezaniklo, jenom se přizpůsobilo nové digitální době, tak jako se zde chřipka neustále přizpůsobuje, a tak na chřipku umírá neustále mnoho lidí. Z utrácení za luxus poznáváme pravé otrokáře, pravý otrokář má zde sekretářku a služebního řidiče o tom to je, máte v demokratických volbách možnost si zvolit nové otrokáře, pokud by volby mohli eliminovat konzumní otroctví, tak by otrokáři volby logicky zakázali! Proč si mě žádná celebrita nechce přidat na Facebooku do přátel, a nabízejí se mě k přátelství jenom samí ubožáci s nulovou hodnotou, o tom to je, že ten kdo se dobře před ubožáky utajil v daňovém ráji, ten si zde i dobře žije.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama